1 Kasım 2016 Salı

Elektronik Nargile Etkili Olur Mu?


Özellikle gençlerin kafelerde sıkça tercih ettikleri tütün mamulleri ile hazırlanan nargile devamlı kullanım halinde sağlık açısından zararlı olabilir. Bu nedenle daha sağlıklı seçimler yapmak isteyenler için elektronik nargile seçeneği bulunmaktadır.
Tamamen nargilenin simülatörü olan bu ürün birebir aynı işlemi yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede aynı etkiyi vererek daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.
Bu şekilde sağlığına dikkat ederken nargile keyfinden geri kalmak istemeyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği bir seçenek olarak üretilmektedir.

Elektronik Nargile Nasıl Çalışır?
İçerisinde bulunan mekanizma ile nefesinizi kullanarak ağız kısmından çekmeniz hava sensorunu devreye sokarak buhar oluşmasına ve bu şekilde ağzınızda bitki tadı ile bir duman hissi oluşmasına neden olur.
İçerisinde bulunan bitki özlü sıvılar çektiğiniz buharda istediğiniz tadı elde etmenizi sağlamaktadır. Tıpkı normal nargile içerisinde bulunan sıvılar ile benzer olarak hazırlandığında aynı tadı elde edebilirsiniz.  
Kömür ile yakılan ve tütün ürünü içeren nargilelerden aldığınız keyfi elektronik nargile modelleri ile de elde edebilirsiniz.

Elektronik Nargile Kullanım Süresi Nedir?
Elektronik sistem ile çalışması nedeni ile uzun süre kullanım için uygundur. Parçalarını değiştirerek aynı cihazı daha uzun süre kullanabilir ve bu sayede istediğiniz etkiyi elde ederek verimli sonuçlar alabilirsiniz.
İçerisindeki kartuş istenildiğinde değiştirilerek farklı tatlar alınabilir. Gerek duyulması halinde nikotinsiz olarak kullanımı söz konusu olur. Sigarayı bırakmak isteyenler içinde eğlenceli ve keyifli bir yol olabilir.

Elektronik Nargile Nikotin İçerir Mi?
Aslında cihazın çalışma sistemi tütün mamulleri yerine sizlere nikotin sağlayarak bu şekilde vücudunuzun alıştığı düzeyi daha zararsız bir şekilde verebilmektir. Bu nedenle içerisinde bulunan sıvı likit kısımda bitki özleri ile daha hoş tatlar alınmasını sağlıyor.
Farklı renk ve özellikleri bulunan elektronik nargile çeşitleri nikotin içerirler. Bu şekilde sigara kullananların ihtiyaç duyduğu nikotin ihtiyacını karşılamasına yardımcı olan bir sistem ile çalışır.
Nikotin seviyesini sigara düzeyinden başlayarak zaman içerisinde azaltma veya sıfırlama imkanı sunduğu için herkes bu seviyeyi kendi isteğine göre ayarlayarak daha kaliteli kullanım olanağı elde etmiş olur.

Nargile her yaştan insanların keyifli zamanlar geçirmek adına kullandıkları bir üründür. İçerisinde tütün mamulü bulunması ve kömür ile yakılması nedeni ile devamlı kullanımı sağlık açısından sorunlar yaşanmasına neden olabilir.
Gelişmiş sistemi sayesinde elektronik nargile daha keyifli ve sağlıklı kullanım imkanı sunmaktadır. İçerisinde tütün mamulü bulunmadığından kullananlar için sadece nikotin etkisi vermektedir. Uzun süre kullanımı mümkün olan bu cihazlar farklı aroma tatları alınmasını da sağladığı için keyifle kullanılabilir.
Sigara bırakmak isteyenlerin hem keyifli hem de etkili bir seçim yapmasına yardımcı olan bu cihaz kişisel kullanımı ile hijyenik sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.


Nargile kullanmayı bilenler için kolay ve basit kullanımı olan elektronik nargileler içerisindeki sistem sayesinde soğuk buhar benzeri bir dumanın elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda içindeki likit bitki özleri içerdiği için hoş tatlar alınmasını sağlayarak nargilenin verdiği etkiyi vermektedir.
İçerisinde nikotin etkisi bulunduğu için sigara kullananlarında daha kolay yoldan sigarayı bırakmasına da etkisi bulunmaktadır. Yakma sorunu olmadan kullanılan bu cihaz nargileden aldığınız keyfi her ortamda yaşamanızı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Yüksek Duman Performansı
Nargile keyfinin en dikkat çeken yanı nargileden alınan yüksek dumandır. Bu nedenle hazırlanmış olan elektronik nargile modelleri de yüksek oranda duman çıkmasını sağladığı için kullanımı sırasında aynı etkiyi almanızı sağlar.
Küçük boyutu ve kolay taşınabilir olması gideceğiniz her ortama yanınızda götürme imkanı bulmanızı sağlar. Farklı renklerde hazırlanan modelleri değer zevke göre alım yapılmasını kolaylaştırır. Kişisel bir cihaz olduğundan daha hijyenik olarak yalnızca sizin kullanabileceğiniz bir nargileye sahip olmanızı sağlıyor.

Etkili Aroma İmkanı
Nargilenin içerisinde bulunan likitler farklı aromalar ile ağzınızda tat olmasını sağlar. Bu nedenle tercih edeceğiniz likitlerin içerisinde bulunan farklı bitki özleri için uygun seçimler yapabilirsiniz.
Değiştirilebilir olması sayesinde bitiminde yeni likitler alarak yedek kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile yapılan satışlar sayesinde sizin için özel olacak bu cihazı alarak uzun süreli kullanım olanağı bulabilirsiniz.

Ağızlık kısmı için yedek parça kullanımı mümkün olduğundan arkadaşlarınız ile paylaşmak istediğinizde yedek başlıkları kullanabilirsiniz. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder